Regulamin Filesbox.pl


1. Regulamin określa warunki korzystania z wyszukiwarki Filesbox.pl.


2. Każdy odwiedzający wyszukiwarkę Filesbox.pl zobowiązany jest zapoznać się i zaakceptować regulamin.


3. Filesbox.pl jest wyszukiwarką ogólnodostępnych stron internetowych, wyświetlającą jedynie linki do zewnętrznych stron według zapytań przesłanych przez użytkowników.


4. Administracja Filesbox.pl nie ma wpływu na zawartość zewnętrznych linkowanych i reklamowanych stron, jak również na zapytania użytkowników. Zabrania się wysyłania zapytań niezgodnych z prawem.


5. Wyszukiwarka Filesbox.pl oraz jego administracja nie hostuje oraz nie publikuje żadnych plików których nazwy są komputerowo generowane i wyświetlane na stronach Filesbox.pl. Nie jest Możliwe pobieranie plików z Filesbox.pl.


6. Reklamacje oraz prośby o usunięcie prezentowanych nazw plików należy składać za pomocą adresu e-mail: admin@filesbox.pl.


7. Regulamin obowiązuje od momentu publikacji na stronie i może ulec zmianie w każdej chwili.


 
hardwell spaceman mog bootleg mp3   kurka wodna 5 gra free download   dary aniola online   herosi sezon 1 online pl   symulator pociągu 2012 pobierz   eminem chwyty na gitare   raj lektor   gra słoneczko zdjecia   cyrk film polski oglj   lubię macanie w tramwaju   przykładowa opinia o stazyscie   dzienniczek praktyk logistyka wypelniony   rantka w ciemno caly film   eurobiznes online po polsku   moviestarplanet cała wersja   ostatni władca wiatru po polsku   americano download na komputer   książe cierni chomikuj   sentencje o zyciu na tatuaz   gry xxx na andro