Regulamin Filesbox.pl


1. Regulamin określa warunki korzystania z wyszukiwarki Filesbox.pl.


2. Każdy odwiedzający wyszukiwarkę Filesbox.pl zobowiązany jest zapoznać się i zaakceptować regulamin.


3. Filesbox.pl jest wyszukiwarką ogólnodostępnych stron internetowych, wyświetlającą jedynie linki do zewnętrznych stron według zapytań przesłanych przez użytkowników.


4. Administracja Filesbox.pl nie ma wpływu na zawartość zewnętrznych linkowanych i reklamowanych stron, jak również na zapytania użytkowników. Zabrania się wysyłania zapytań niezgodnych z prawem.


5. Wyszukiwarka Filesbox.pl oraz jego administracja nie hostuje oraz nie publikuje żadnych plików których nazwy są komputerowo generowane i wyświetlane na stronach Filesbox.pl. Nie jest Możliwe pobieranie plików z Filesbox.pl.


6. Reklamacje oraz prośby o usunięcie prezentowanych nazw plików należy składać za pomocą adresu e-mail: admin@filesbox.pl.


7. Regulamin obowiązuje od momentu publikacji na stronie i może ulec zmianie w każdej chwili.


 
przejazdy kolejowepptx   enej midi chomik   nikita verevki mp3   mapa z ziemniakami ls2011   darmowe igo 8   drogówka bittorrent   harry potter filmy online dvd hd   fajne nuty literowe na keyboard   protokół odbiorczy elektryczny   kody do gry the settlers 3 zlota edycja   exodus bogowie i królowie napisy pl   4x4 sam   connie i carla 2004 rmvb   mój przyjaciel lis dubbing pl avi   lore film gdzie można sciagnac   nuty zawsze coś zawsze   żyła sobie baba napisy pl rar   nuty zawsze coś zawsze   blues album rarchomikuj   michalak download peb