Regulamin Filesbox.pl


1. Regulamin określa warunki korzystania z wyszukiwarki Filesbox.pl.


2. Każdy odwiedzający wyszukiwarkę Filesbox.pl zobowiązany jest zapoznać się i zaakceptować regulamin.


3. Filesbox.pl jest wyszukiwarką ogólnodostępnych stron internetowych, wyświetlającą jedynie linki do zewnętrznych stron według zapytań przesłanych przez użytkowników.


4. Administracja Filesbox.pl nie ma wpływu na zawartość zewnętrznych linkowanych i reklamowanych stron, jak również na zapytania użytkowników. Zabrania się wysyłania zapytań niezgodnych z prawem.


5. Wyszukiwarka Filesbox.pl oraz jego administracja nie hostuje oraz nie publikuje żadnych plików których nazwy są komputerowo generowane i wyświetlane na stronach Filesbox.pl. Nie jest Możliwe pobieranie plików z Filesbox.pl.


6. Reklamacje oraz prośby o usunięcie prezentowanych nazw plików należy składać za pomocą adresu e-mail: admin@filesbox.pl.


7. Regulamin obowiązuje od momentu publikacji na stronie i może ulec zmianie w każdej chwili.


 
opracowanie rady nie od parady   19czerwone gitarymorze wzywa mp3   maryja matka jezusa link   ptaszki na nadgarstku tatuaz wzory   siberian mouse masha msh 45 download   znacie jakies fajne dramaty   gdzie obejrzeć masterchef usa   02 triumph ft cappadonna mp3   slepy traf obejrzyj za darmo online   regina 3d launcher 120 apk   na ostrzu 4 ogień i lód   droga bez powrotu do pobrania za darmo   rozwiązanie umowy z kontrahentem   lg kp500 gry na telefon worms armagedon   kochajmy ptaki mp3   moore christopher brudna robo pdf   sztuka znikania oglj onlne   tapety z imionami na telefon za darmo   opera 9 international setupexe   film 2012 sybrei poska rmvb na chomikuj