Regulamin Filesbox.pl


1. Regulamin określa warunki korzystania z wyszukiwarki Filesbox.pl.


2. Każdy odwiedzający wyszukiwarkę Filesbox.pl zobowiązany jest zapoznać się i zaakceptować regulamin.


3. Filesbox.pl jest wyszukiwarką ogólnodostępnych stron internetowych, wyświetlającą jedynie linki do zewnętrznych stron według zapytań przesłanych przez użytkowników.


4. Administracja Filesbox.pl nie ma wpływu na zawartość zewnętrznych linkowanych i reklamowanych stron, jak również na zapytania użytkowników. Zabrania się wysyłania zapytań niezgodnych z prawem.


5. Wyszukiwarka Filesbox.pl oraz jego administracja nie hostuje oraz nie publikuje żadnych plików których nazwy są komputerowo generowane i wyświetlane na stronach Filesbox.pl. Nie jest Możliwe pobieranie plików z Filesbox.pl.


6. Reklamacje oraz prośby o usunięcie prezentowanych nazw plików należy składać za pomocą adresu e-mail: admin@filesbox.pl.


7. Regulamin obowiązuje od momentu publikacji na stronie i może ulec zmianie w każdej chwili.


 
darmowe filmy rambo lektor polski   hermiona riddle   s5620 monte phone freez   sprawdzian z niemieckiego aha pdf   impka 2   reality online lektor za darmo   stronghold pobierz pełna wersja   smerfy 2 jak sciagnac film   trener bardzo osobisty napisy pl txt   telewizja bez logowania   obecność film polski   samoloty ufs   zaloguj sie na nk   the ring krąg 1998 pl rmvb   sesje cały film pl   the sims 3 download   bobby prins in the misty moonlight mp3   taka piękna katastrofa 2012 ekino   avatar legenda aanga ostatni odcinek pl   muzyka relaksacyjna odprezenie mp3